BULUTLARA GİDEN EN KISA YOL

SANALLAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ

Desktop Sanallaştırma, Uygulama Sanallaştırma ve GPU Sanallaştırma teknolojileri ile Cloud mimarisine bir adım daha yaklaşın.
Go to DESKTOP SANALLAŞTIRMA

DESKTOP SANALLAŞTIRMA

Yönetilen bir hizmet olarak dağıtılan masaüstü bilgisayarlar, değişen ihtiyaçlara ve olanaklara daha hızlı tepki verme imkanını size sunar. Şubelere, dış kaynaklardan ve yurt dışından sağlanan çalışanlara ve iPad ve Android tabletlerdeki mobil kullanıcılara hızlıca ve kolaylıkla dağıtılan sanallaştırılmış masaüstü bilgisayarlar ve uygulamalar yoluyla maliyetleri azaltabilir ve hizmetleri artırabilirsiniz.

Go to UYGULAMA SANALLAŞTIRMA

UYGULAMA SANALLAŞTIRMA

Şirketler; veri tabanları, ERP, CRM, e-posta, ortak çalışma, Java ara yazılımı, iş zekası ve diğer birçok alanda olduğu gibi hayati önem taşıyan iş uygulamalarının ve platformlarının çoğunu artan oranda sanallaştırıyorlar.

Go to SERVER SANALLAŞTIRMA

SERVER SANALLAŞTIRMA

Günümüzün x86 sunucularının mimarisi, bu sunucuların bir defada sadece bir işletim sistemiyle çalışmasına olanak veriyor. Sunucu sanallaştırması; işletim sistemini ve uygulamaları fiziksel donanımdan ayırarak, x86 sunucuların geleneksel bire bir mimarisinin kilidini açıyor ve böylece daha düşük maliyetli, çevik ve basitleştirilmiş sunucu ortamına olanak sağlıyor. Çoklu işletim sistemleri sunucu sanallaştırmasını kullanarak, her biri arka plandaki sunucunun bilgi işlem kaynaklarına erişim elde eden sanal makineler olarak tek bir fiziksel sunucuda çalışabilirler.

GPU Sanallaştırma

GPU hesaplama, bir GPU’nun (grafik işlem birimi), genel amaçlı bilimsel ve mühendislik uygulamalarını hızlandırmak için bir CPU ile birlikte kullanılmasıdır. GPU hesaplama, kodun kalan kısmı CPU üzerinde çalışmaya devam etse de, uygulamanın hesap-yoğun kısımlarını GPU’ya yükleyerek eşsiz bir uygulama performansı sunar. Kullanıcının bakış açısına göre, basit uygulamalar daha hızlı çalışır.

HAKKIMIZDA

  • CITRIX PARTNER, VMWARE PARTNER
  • 18.000'İN ÜZERİNDE KULLANICI İÇİN CITRIX UYGULAMA/DESKTOP SANALLAŞTIRMA 7X24 DESTEĞİ
  • TÜRKİYE'DE İLK GPU SANALLAŞTIRMA PROJESİ
  • CITRIX PARTNER COUNCIL ÜYELİĞİ
  • UYGULAMA SANALLAŞTIRMA İLE A SINIFI BANKALARIN CALL CENTER altyapısı
  • CITRIX UYGULAMA SANALLAŞTIRMA VE LINUX PLATFORMUNDA İLK E-IMZA VE SERTIFIKALI LOGIN ALTYAPISI projesi

İLETİŞİM